MLM "Šipovača": Velika Šipovača vodeća, Banji prvi bod

Utakmicama 4. kola proteklog vikenda nastavljena je MLM "Šipovača". Na igralištu Luke odigrane su dvije zanimljive utakmice na kojima je postignuto 22 gola.

U prvoj utakmici momčad Banje uspjela je doći do prvog boda ovogodišnjeg natjecanja odigravši 5:5 s braniteljom naslova Malom Šipovačom.

Velika Šipovača pobjedom od 7:5 protiv do tada prvoplasiranih Vojnića zasjela je na prvo mjesto dva kola prije kraja prvog dijela natjecanja. Nekoliko minuta prije kraja utakmice pri rezultatu 4:5 za Vojniće, prvo je Mate Vasilj najljepšim potezom ovogodišnje Lige anulirao rezultatski zaostatak, a onda je vodeći strijelac Ivan Grbavac postigao pogodak za vodstvo te još jednim golom, ukupno stotim u ovogodišnjem natjecanju, postavio konačni rezultat.

Dva kola prije prvog dijela natjecanja, čak tri ekipe imaju po 7 bodova što ovogodišnje natjecanje čini najzanimljivijim do sada, a borba za prvo mjesto, koje vodi direktno u finale, trajati će do posljednje minute zadnje utakmice.

Liga se nastavlja u subotu, 1. kolovoza utakmicama 5. kola.