Pobjeda Ljubuškog nad Braniteljem

U prvoj domaćoj utakmici ove sezone, točnije drugom kolu Druge lige FBiH (skupina jug) nogometaši Ljubuškog su lakše od očekivanog došli do bodova protiv HNK Branitelj iz Mostara.

Kako piše Iks-portal.info, pred oko tristotinjak gledatelja na stadionu Babovac naši nogometaši su dobro otvorili utakmicu, te preko Petra Puljića već u (9) minuti utakmice došli do vodstva, a to je bio i ujedno konačan ishod prvog poluvremena.

Prvih petnestak minuta drugog poluvremena se igralo dosta na sredini terena, a onda je u (67) minuti utakmice Karlo Buhač povećao prednost Ljubuškog na 2:0.

Međutim gosti smanjuju preko Aničića na 2:1 U (71) minuti utakmice, ali golovima Ivana Buhaća u (83) i Ante Mušana u (88) minuti utakmice pitanje pobjednika u ovom susretu je riješeno.

Narednu ligašku utakmicu momčad Ljubuškog igra u subotu u Jablanici, a u srijedu naši nogometaši gostuju u Neumu, gdje se igra prvo kolo Kup-a F BiH.