Sigurna pobjeda Izviđača CO protiv solidne Sloge

Rukometaši Izviđača CO su na proljetnom otvaranju sezone u Gradskoj športskoj dvorani došli do priželjkivane pobjede protiv Sloge iz Doboja.

Gosti iz Doboja predstavili su se u prvom dijelu prvog poluvremenu kao organizirana i čvrsta momčad. U (12) minuti utakmice imali su prednost od 7:4, ali tada "Skauti" prave seriju od 6:0 koju su gosti anulirali do poluvremena, te se na odmor otišlo neodlučenim ishodom 12:12, piše IKS portal.

Drugi dio utakmice do (40) minute igralo se uglavnom gol za gol, a tada mlada momčad iz Ljubuškog pravi seriju 7:3 i usmjerava utakmicu u željenom smjeru. Na kraju je završilo zasluženih i očekivanih 30:24 za Izviđač.

Alilović, Vukšić i Mišetić su bili po pet puta precizni u momčadi Izviđača, a kod gostiju po šest pogodaka postigli su Stanković i Stojanović.