Šest medalja za Šipovčane u Rami

Protekloga je vikenda u Rami održano 3. kolo Karate lige Hercegovine u organizaciji Karate kluba "Empi". Ovo kolo lige podržalo je 18 klubova iz Hercegovine sa više od 400 natjecatelja.

I ovaj put Šipovčani koji nastupaju za Karate klub Ljubuški i Karate klub Klobuk bili su ponajbolji osvojivši 6 odličja:

zlatna medalja:
- Jakov Bebek (Karate klub Ljubuški)
- Mladen Vukojević (Karate klub Ljubuški)
srebrna medalja:
- Filip Bebek (Karate klub Ljubuški)
- Robert Čuljak (Karate klub Klobuk)

brončana medalja:
- Grgo Tolić (Karate klub Ljubuški)
- Branka Bebek (Karate klub Klobuk)

Posebno zanimljivo bilo je finale u kategoriji +50 kg u kojem su se sastali Mladen Vukojević i Robert Čuljak, a u kojem je Vukojević pobjedio rezultatom 2:0.

Pored odličja koje su osvojili Šipovčani za Karate klub Ljubuški koji je nastupio sa 14 natjecatelja osvojivši ukupno 9 medalja i ostali natjecatelji ovog kluba bili su uspješni: