Osoje pobjednik Markovdanskog turnira u Klobuku

Pobjednik tradicionalnog Markovdanskog malonogometnog turnira zaselaka MZ Klobuk je momčad Osoja. Oni su sinoć u finalu pobijedili Poljane 10:2.

U utakmici za treće mjesto Dabrnja je pobijedila Brđane 5:3. Prije toga odigrane su polufinalne utakmice u kojima su Poljane pobijedile Brđane 9:4, a Osoje Dabrnju 8:2.

Pobjednik turnira u stolnom tenisu je Ivan Čuljak, drugo mjesto osvojio je Ante Petrović, a treće Marko Čuljak.

Dodjela pehara i nagrada najboljim pojedincima biti će upriličena 25.04.2015. na proslavi Markovdana.

Naime, u povodu proslave Markovdana, Vijeće MZ Klobuk i ove godine organiziralo je, sada već tradicionalni, malonogometni turnir zaselaka i turnir u stolnom tenisu.

Utakmice po skupinama odigrane su pretprošli, a polufinale i finale ovaj vikend.