Pobjeda Šipovače nad Cernom/Miletinom/Crnopodom

U prvom susretu ovogodišnjeg izdanja Lige MZ Grada Ljubuškog malonogometaše Šipovače pobijedili su ekipu Cerno/Crnopod/Miletina s 3:2 (2:2) i tako na najbolji mogući način započeli natjecanje.

Iako oslabljena neigranjem čak trojice igrača, Šipovača je protiv prošlogodišnjeg finalista lige kreirala veliko iznenađenje i odnijela sva tri boda sa Centra malih športova u Ljubuškom.

U prvih 10 minuta nije bilo pogodaka, a onda je za vodstvo Šipovače u 11. minuti pogodio Ivan Jukić, Šipovčanin po majci i jedini novi igrač u ekipi u odnosu na prošlu sezonu.

Samo par minuta kasnije, nespretnim reakcijama naših igrača, CMC preokreće rezultat na 1:2 golovima Roberta Ćavara. Do kraja prvog poluvremena Jakov Bebek poravnava na 2:2.

U nastavku tvrda igra na obje strane u kojoj su obje momčadi imale priliku za vodstvo. Šipovača do pobjedonosnog pogotka dolazi u 33. minuti lijepom kombinacijom Ivice i Mateja Živkušića pri izvođenju slobodnog udarca, prvi je dodao, a drugi pogodio za, ispostaviti će se, konačan rezultat i veliku pobjedu.

Naredni susret naši igraju u srijedu, 24. srpnja u 22 sata, a protivnik je Prolog.

Ovome dodajmo i da mlada ekipa Šipovača/Vojnići u natjecanju do 16 godina u ponedjeljak od 20:15 sati igra svoju prvu utakmicu, a protivnik je Pregrađe.

CERNO/M/C – ŠIPOVAČA  2:3 (2:2)
Strijelci: (0:1, Ivan Jukić 11'), (1:1, Robert Ćavar 14'),  (2:1, Robert Ćavar 15'), (2:2, Jakov Bebek 20'), (2:3, Matej Živkušić 33').

Šipovača: Ivan Grbavac (K), Mirko Grbavac (G), Željko Bebek (G), Jakov Bebek, Matej Živkušić, Ivica Živkušić, Ivan Jukić; predstavnik Milan Bebek.